Gold Way Travel

EKSKURSIJOS KEMERE


Atraskite geriausias išvykas iš Kemer, Turkija. Kainos ir detalės einamajam metui.

Išvykos iš Kemer, Turkija: Gaukite visą informaciją apie kainas ir veiklos detalės Kemer. Užsisakykite keliones iš Kemer mūsų svetainėje! Siūlome patogų transportą, įtrauktą į kelionės kainą, svečiams iš Beldibi, Goynuk, Kemer, Kiris, Camyuva, Tekirova. Mokėjimas atliekamas grynaisiais autobuse, išankstinis mokėjimas nereikalingas. Mėgaukitės kelionėmis ir įdomiomis išvykomis be nereikalingo vargo!

Turinys

Istorinės ekskursijos

1. KAPPADOKIJA

Kelionė į Kappadokiją yra unikali galimybė susipažinti su vieno iš pačių paslaptingiausių Turkijos regionų grožiu ir paslaptimis. Matysite nuostabius mėnulio peizažus, susiformavusius iš vulkaninio tufo ir bazalto, taip pat aplankysite požeminius miestus ir vienuolynus, kuriuose krikščionys slėpėsi nuo persekiojimo. Göreme muziejuje susipažinsite su turtinga Kappadokijos istorija ir jos kultūros paveldu. O skrydžiai oro balionu virš stulbinančių peizažų tikrai taps vienu iš pačių ryškiausių atostogų įspūdžių. Leiskitės į nuostabią kelionę ir atraskite Kappadokijos pasaulį!

2. STAMBULAS

Atraskite Stambulą - didžiausią Turkijos megapolį, šalies kultūros sostinę ir tiesiog gražų miestą su labai įdomia ir turtinga istorija. Greitas vienos valandos skrydis iš Antalijos oro uosto jus nugabens į Stambulo oro uostą. Stambulas - tai miestas kontrastų. Jame susitinka Europa ir Azija, Juodoji jūra su Marmara jūra. Per pėsčiųjų pasivaikščiojimą susidursite su paminklais, muziejais, įvairiais pastatais, kurie buvo pastatyti skirtingais architektūros stiliais ir saugo daugiau nei tūkstantmečio istoriją. Apsilankykite tokiose lankytinose vietose kaip Topkapio rūmai, Mėlynoji mečetė, Aja Sofija mečetė ir Egipto turgus - antras didžiausias turgus po Grand bazar. Mėgaukitės vaizdinga pasivaikščiojimu laivu Bospore, grožėdamiesi nuostabiais buvusio Konstantinopolio vaizdais.

3. PAMUKKALE IR SALDA EŽERAS

Kvietiame jus į ekskursiją į unikalų gamtos kampelį Turkijos pietvakariuose - Pamukkale, arba "Medvilnės tvirtovė". Baltos terasos, arba travertinai, yra tikras stebuklas, kurį sukūrė gamta ir laikas. Aplankę šį rojaus kampelį, galėsite mėgautis nuostabiais panoraminiais vaizdais į meniškai iškaltas terasas, taip pat maudytis termaliniuose šaltiniuose. Be to, aplankysite senovinį Hierapolis miestą, mirusiųjų miestą, senovinį muziejų, šv. Filipo bažnyčią ir Salda ežerą su jo balta smėlio paplūdimiu, vadinamu "Turkų Maldyvais". Nepaleiskite galimybės pažinti stulbinantį Pamukkale pasaulį!

4. DEMRE, MYRA, KEKOVA

Leiskitės į nuostabią kelionę po senovinę Turkiją, kurioje gimė kai kurios iš didžiausių civilizacijų, valstybių ir imperijų, vykstant Demre-Myra-Kekova ekskursijai. Savo kelionėje aplankysite kadaise didžiausio Likijos miesto - Myra griuvėsius. Apsilankykite jo griuvėsiuose. Čia gerai išsilaikė senovinis teatras ir uolų kapai. Demre mieste yra šventovė, pastatyta atminti Šv. Mikalojui Stebinčiam, kuris buvo vaikų, vargšų ir jūreivių globėjas. Iš gido pasakojimo sužinosite daug įdomių dalykų apie Mikalojaus tarnystę. Aplankysite pačią šventovę, prisiliesite prie sarkofago, kuriame gulėjo relikvijos, ir pajausite šventos vietos stiprų gydomąjį jėgą. Po to vyksite jūros kelione į nuskendusį miestą Kekova saloje, dar žinomą kaip "Turkų Atlantida", ir mėgausitės Viduržemio jūros grynumu.

Pramoginės ekskursijos

1. HAMAMAS

Насладитесь традиционными спа-процедурами во время посещения хамам. Турецкая баня известна тем, что способствует долголетию и здоровью, а также позволяет заглянуть в древнюю историю, культуру и обычаи Турции. Для оптимального результата рекомендуется посетить хамам в первые дни отпуска. Это подготовит вашу кожу к принятию солнечных ванн и подарит вам ощущение свежести и отдыха после долгого перелета. Вы можете посетить хамам в любой день отпуска и провести пару часов, расслабляясь и восстанавливая силы. У Вас гарантированно надолго останутся положительные эмоции и хорошее самочувствие.

2. LEGENDŲ ŽEMĖ

Nardykite į pramogų ir nuotykių pasaulį teminiame parke "The Land of Legends" Turkijoje! Čia jus laukia didžiulis atrakcionų pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, akvaparkas su 30 vandens kalneliais, didžiulis akvariumas ir daug kitų dalykų. Patirkite adrenalino antplūdį "Hyper Coaster" ir "Typhoon Coaster", pasinėrkite į fantazijų pasaulį 5D kine ir vykite į vaikų miestelį su pasakiškais personažais. O visavertei poilsiui parke yra 5 žvaigždučių viešbutis, parduotuvės, restoranai ir kavinės. Aplankykite šį parką ir atsipūskite pasakiškų nuotykių ir pramogų pasaulyje!

3. AKVAPARKAS DOLU SU

Pramogų parkas "Dolu Su", įsikūręs Viduržemio jūros krante Kiriše, yra puiki vieta šeimos atostogoms. Nuo 2015 metų parkas siūlo daugiau nei 32 atrakcionus, įskaitant 17 suaugusiųjų ir 9 vaikų vandens kalnelius, bei baseiną su dirbtinėmis bangomis. "Dolu Su" parke yra atrakcionų visiems amžiams, tarp kurių populiariausi yra "Ciklopas", "Kamikaze" ir "Šuoliai". Be to, parke yra delfinariumas ir rusalkų teatras. Praleiskite neįtikėtiną dieną su šeima "Dolu Su Aqua" parke!

4. ANATOLIJOS UGNYS

Paskanaukit į regiono istoriją per unikalų Turkijos šokių kolektyvo "Fire of Anatolia" pasirodymą. Šis ansamblis, du kartus įrašytas į Gineso rekordų knygą, kviečia jus į nepaprastą šokių šou, kuriame kiekvienas pasirodymas - tai maža istorija, pasakojama per kūno kalbą. Sinchronizuoti judesiai, puikiai parinkta muzika ir kostiumai nepaliks jūsų abejingų. "Anatolia's Fire" pasakos jums apie regiono raidą, apie tautas, kurios gyveno šioje teritorijoje anksčiau, apie jų papročius ir legendas. Kviečiame jus paskęsti į nuostabią atmosferą ir sužinoti daugiau apie Turkijos kultūros paveldą!

5. KEMERO DOLFINARIJUS

Laukiame jus Aksu delfinariume, kur galėsite prisijungti prie pagrindinių herojų - delfinų šeimos! Mūsų delfinų šou yra vienas populiariausių Antalijoje, kuriame galėsite mėgautis stebėdami treniruotojo ir jo auklėtinių suderintą ir harmoningą darbą, kaip uodegų artistai atlieka neįtikėtinas akrobatines figūras, šoka, dainuoja ir žaidžia. Taip pat galėsite artimiau susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais, padaryti atminimo nuotraukas ir netgi paplaukioti su delfinais! Pasirodymas prasideda 15:00 val. ir trunka maždaug valandą. Apsilankymas Aksu delfinariume Antalijoje praturtins jūsų atostogas Turkijoje teigiamomis emocijomis ir šviesiais prisiminimais.

6. PLAUČIOJIMAS SU DELFINAIS

Plaučiojimas su delfinais - tai ne tik pramoga, tai daugelio vaikų ir suaugusiųjų svajonė. Ir šią svajonę čia, Turkijoje, galima lengvai įgyvendinti. Be to, plaučiojimas su delfinais gali tapti puikiu dovanu ar netikėtu siurprizu artimam žmogui, o neįprasti pojūčiai ir ryškūs prisiminimai garantuotai išliks atmintyje visam gyvenimui.

7. AKVARIUMAS

Apsilankykite Antalijos akvariume - viename didžiausių akvariumų Europoje. Čia galėsite pamatyti įvairiausių jūrų gyventojų, įskaitant ryklius, skatus, murenas ir tropinių žuvų. Tai ypač įdomu šeimoms su vaikais. Praeikite per ilgiausią pasaulyje akvariumo tunelį, kurio stiklinis lubų danga ir 180 laipsnių apžvalga. Tunelio ilgis yra 131 metras. Tai nepakartojama patirtis visiems, kurie mėgsta jūros gylis.

8. PARAGLAIDINGAS

Patirkite džiaugsmą ir aštrius pojūčius skraidydami paraplanu su instruktoriumi nuo Tahtaly (2300 metrų) ar Adrasan (985 metrų) viršūnių. Tai populiariausia poilsio forma tarp turistų, leidžianti mėgautis nuostabiais panoraminiais vaizdais į visą Antalijos pakrantę, taip pat patirti adrenalino antplūdį skraidant tarp debesų kaip tikra laisva paukštis. Skrydis yra visiškai saugus, ir galėsite mėgautis šiuo nuostabiu patyrimu be jokio nerimo.

9. PIKNIKAS IR ŽVEJOJIMAS ULUPINAR

Ulupinar yra rami ir ramiai vieta, kuri yra idealiai tinkama praleisti laiką gamtoje, toli nuo miesto šurmulio. Turčijos didžiausia upės forelių fermą galima rasti šioje kalnų upeje, kurios kristalai yra gryni. Šviežia žuvis tiekiama į šalies geriausius restoranus ir viešbučius. „Ulupinar“ reiškia „didžiulį šaltinį“, kuris teka nuo Tavros šlaitų per slėnį ir kaimą. Jo vanduo yra šaltas ir švarus, idealiai tinkamas forelių auginimui. Forelė yra reikli žuvis, jai reikalingos ne tik geros, bet ir idealios sąlygos nėščiai ir išgyvenimui. Ulupinar yra toks vietas. Beje, forelės patiekalai yra ne tik skanūs, bet ir labai naudingi sveikatai.

Jūros ekskursijos

1. SULUADA

Vykdami į neįprastą nuotykį, atraskite Suluados salos grožį! Šis sala, taip pat žinoma kaip "Turkijos Maldyvai Adrasan", yra unikali vieta turistams. Ji siūlo daugybę olos, urvų ir baltų smėlio paplūdimių, kuriuos galima pasiekti tik jachta. Suluada taip pat garsėja kristaliai skaidriu vandeniu ir šaltiniu su saldžiu vandeniu, turinčiu gydomųjų savybių. Sala yra saugoma rezervata dėl jūrų vėžlių Caretta-Caretta, kurios įtrauktos į Raudonąją knygą.

2. JACHTŲ PASIVAŽINĖJIMAS

Mes siūlome jums mėgautis jūrų pasivažinėjimais šalia nuostabios Turkijos pakrantės! Kelionės metu turėsite kelias sustojimus, įskaitant Faselio įlanką ir Rojaus įlanką, taip pat prie Piratų urvo. Tuo pačiu metu galėsite mėgautis maudynėmis mėlynoje jūros vandenyje ir stebėti vietos peizažus. O profesionalūs animatoriai pasivažinėjimą padarys dar įdomesniu ir linksmeriu! Nepaleiskite progos susipažinti su ryškiais neįprastais momentais!

3. NARDYMAS

Ieškodami naujų nuotykių ir unikalių įspūdžių, nusileiskime į Viduržemio jūros gelmes nardant. Mūsų sertifikuoti instruktoriai suteiks išsamią instrukciją ir pateiks visą reikalingą ir modernią įrangą, kad nardymas būtų patogus ir saugus. Programos metu atliksite du nardymus į užuovejos įlankas, kurios gylis siekia iki 8 metrų. Tyrinėdami vandenyno gyvenimą, pamatysite jūros žvaigždes, ežius, skatus, tunų mėsos saujas, mūrėnas ir daugybę kitų Viduržemio jūros gyventojų. Geriausias laikas nardyti nuo gegužės iki rugsėjo, kai vandens temperatūra pasiekia 30°C.

4. JŪRINĖ ŽVEJOBA

Pabandykite jūrinę žvejobą ir sužinokite, kaip įdomiai ir įtraukiančiai galite praleisti laiką jachtoje atvirame jūroje. Mūsų patyręs kapitonas rastų geriausias vietas žvejybai, o vėliau paruoštų jums skanų pietų patiekalą iš ką tik pagautos žuvies. Jūrinė žvejyba tinka tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems ir tiems, kurie niekada nėra bandę šio tipo poilsio.

Raftingas - safari - kanjonai

1. TAZI KANJONAS

Prisijunkite prie mūsų kelionės į Tazi kanjoną ir mėgaukitės nepaprasta Turkijos peizažų grožiu. Tazi kanjonas yra Kepriulių nacionalinio parko dalis, jis tapo prieinamas lankytojams nuo 2017 metų. Tazi kanjonas taip pat žinomas kaip "Išminties slėnis" - tai ramus, nuošalus kampelis, toli nuo miesto šurmulio. Jums atsivers nuostabus vaizdas į statmenas uolas, kurių aukštis siekia nuo 200 iki 400 metrų, į aplinkinius juos smaragdines lapuočių ir spygliuočių miškų kompleksus, į žemėje tekančią vingiuotą Kepriulių upę. Ši ekskursija puikiai tinka tiek tiems, kurie nori ramiai atsipalaiduoti, tiek tiems, kurie ieško nuotykių.

2. GOYNUK KANJONAS

Atraskite gamtos grožį Goynuk kanjone - vienoje pagrindinių Kemerio lankytinų vietų. Kanjoną sukūrė to paties pavadinimo upė, kuri maitinasi lietaus vandeniu, tirpstančiu sniegu, požeminei šaltiniams ir teka per Taurus kalnus. Atlikite ramų pasivaikščiojimą Goynuk kanjono pėsčiųjų takais, mėgaukitės nepaliestos gamtos grožiu, vaikščiokite per kabantys tiltus ir žavėkitės nuostabiais mediniais gyvūnų skulptūromis.

3. RAFTINGAS

Išbandykite įdomų ir saugų nuotykį raftingu Koprülü kanjone. Šis kanjonas yra 90 km nuo Antalijos ir pasižymi nuostabiais gamtos peizažais. Raftingo maršrutas tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems raftinguose, turi 2-ąjį ir 3-ąjį sudėtingumo lygį, o bendra trukmė vandenyje yra 2 valandos. Nepaleiskite progos mėgautis Koprülü kanjono grožiu ir išbandyti savo jėgas raftingu!

4. DŽIPŲ SAFARIS

Atraskite Turkijos grožį unikalu ir įtraukiančiu būdu su mūsų džipų safari tūru. Atviri džipai paveš jus per vaizdingas aplinkas, istorines lankytinas vietas ir vingiuotas kalnų keliukus, vedančius į apžvalgos aikštelę. Atraskite tikrąją Turkiją su neįmirštu tūru, pilnu gamtos grožio ir fotografavimo galimybių. Apsilankykite senoviniame Kesme tilte, kuriuo kadaise ejo Aleksandro Makedoniečio kariuomenė keliaudama į Persiją. Žavėkitės platanu, laikomu seniausiu medžiu pasaulyje, daugiau nei 2 šimtmečių senumo, 50 metrų aukščio ir 42 metrų kamieno apimties. Mėgaukitės skaniu tradiciniu pietumis su šviežiais vaisiais vietinėje kaimo bendruomenėje ir nusiplaukite vėsioje kalnų upėje.

5. KVADRO SAFARIS

Vykti su mumis tobulinti jūsų ekstremalios vairavimo įgūdžius nevienodame reljefe per Kvadro safari ekskursiją. Šis turas - unikalus aktyvios atostogos derinys, kurio metu jūs, be abejo, gausite adrenalino dozę ir grožitės nuostabiais, gražiais peizažais. Jūsų laukia gana sudėtingas ir įvairus maršrutas, kuris eina per kalnų takus ir slėnius ir yra apie 20 km ilgio. Maršrutas taip pat numato sustojimus, kad galėtumėte mėgautis vaizdais ir padaryti gražias nuotraukas, primenančias jūsų neįprastą kelionę.

6. BAGIO SAFARIS

Patirkite aštrius pojūčius varžybose bekelėje su mūsų safari tūru bagiais. Bagiai - lengvi automobiliai su dideliu pravažumu ir stabilumu. Šiame ture laukia gražūs gamtos vaizdai, linksmybės ir šiek tiek ekstremalumo. Čia nereikia vairavimo patirties ir vairuotojo pažymėjimo. Jūs būsite pasiruošę varžyboms po to, kai klausysitės įvadinio instruktažo ir baigsite greitąjį mokymą su instruktoriumi. Bagių turas idealiai tinka tiems, kurie nebijo užsiteršti, kuriems nesvarbu purvas ir dulkes. Maršrutas eina per nevienodą reljefą ir numato kelias foto pertraukas pačiose gražiausiose vietose.

7. KOMBINUOTI TURAI

Tiems, kurie ieško aktyvių ir adrenaliną keldžiančių atostogų, mes siūlome kombinuotus turus: "Raftingas + kvadro safari", "raftingas + bagis", taip pat "Raftingas + Tazy kanjonas". Šie turai siūlo įvairius aktyvios atostogos būdus, derindami vandens sportą ir vairavimą bekelėje. Jie patenkina platų turistų interesus spektrą ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta dinamiškas atostogas.

8. ARKLIŲ GALA

Patirkite malonumą važiuodami arklių galu per nuostabias miško ir kalnų takelius arba šalia nuostabios Turkijos pakrantės su mūsų kompanija! Arklių jodinėjimas - puiki galimybė pasitraukti nuo miesto šurmulio, mėgautis gamtos grožiu ir praleisti laiką su vienu iš protingiausių ir kilmingiausių gyvūnų planetoje. Arklių galavimas teigiamai veikia žmogaus sveikatą ir yra efektyvus psichologinės ir fizinės reabilitacijos metodas. Net ramiai važiuojant žingsniu dirba 90% jūsų kūno raumenų. Prisijunkite prie mūsų arklių jodinėjimo, kad atsikratytumėte depresijos, apatijos ar tiesiog blogos nuotaikos.

Peržiūros ekskursijos

1. ANTALIJOS TŪRAS

Prisijunkite prie mūsų ekskursijos po Antaliją ir mėgaukitės diena, pilna įspūdžių. Aplankykite Düden krioklį (Apatinį), kur krištant vandeniui susidaro kerinčio grožio vaizdas. Naudokitės kabinine keltuve į Tünektepe kalną ir mėgaukitės nuostabiais vaizdais į miestą ir Viduržemio jūrą. Skanaudami skaniu pietūs susipažinkite su Antalijos Kaleiči (Senamiestis) su siauromis gatvelėmis, istoriniais pastatais ir gyvu atmosfera.

2. TAHTALI KALNAS

Atraskite nuostabius Antalijos kranto vaizdus iš panoraminės apžvalgos aikštelės, esančios ant Tahtali kalno viršūnės, 2365 metrų aukštyje virš jūros lygio. Iki viršūnės galite pasiekti per vos 10 minučių kabininiu keliu. Kabininio kelio važiavimas taps dar viena mini kelione "nuo jūros iki dangaus", kuri paliks jums nemažai įspūdžių. Kabininis kelių, kuriuo kyla funikulieriaus kabina, laikomas ilgiausiu Europoje, jo lyno ilgis - 4350 metrų. Pati kabina skirta 80 žmonių ir leidžia mėgautis 180° panoramine vaizdu. Tahtali kalnas taip pat žinomas kaip Olimpas, pavadintas pagal senovės miestą, kuris kadaise stovėjo prie jo padumblės ir buvo aprašytas Homero "Iliadoje". Įdomu, kad net karščiausią vasaros dieną kalno viršūnėje gali būti sniegas, o pavasarį kalno šlaitai įgauna raudoną atspalvį dėl smėlio, atnešto vėjais iš Saharos. Iš Tahtali kalno viršūnės galite ne tik mėgautis aplinkiniais vaizdais, bet ir skraidyti paraplanu.

3. EKSKURSIJA Į OLIMPO, CHIMEROS IR ULUPINAR

Patirkite mistinę Turkijos atmosferą kartu su mūsų ekskursija į Chimera arba Yanartaš kalną, esantį netoli Čiralio kaimo. Šis legendinis viršūnė žinoma nuo seniausių laikų ir aprašyta Homero "Iliadoje", kaip vieta, kur gyveno baisusis monstras. Daugelis turistų atvyksta čia, kad savo akimis pamatytų, kaip liepsnos veržiasi iš žemės gelmių. Kelionė prasidės nuo senovinio Olimpo miesto apsilankymo. Tada mūsų nuotykių ieškotojai kils aukštyn laiptais į apžvalgos aikštelę, esančią 800 metrų aukštyje. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas ne tik į šokančias liepsnas, bet ir visą Antalijos pakrantę. Ekskursiją užbaigsime vakarienėje žavingame Ulupinar restorane.

Individualios ekskursijos

1. INDIVIDUALIOS EKSKURSIJOS

Individualios ekskursijos - tai programos, kurias mūsų profesionalus gidas sukuria atsižvelgdamas į visus Jūsų pageidavimus. Galite patys keliauti, su savo šeima ar draugų grupe į bet kokį lankytiną objektą ar norimą vietą patogiu Jums laiku. Individualūs turai - tai didžiausias komfortas, laisvo laiko ir gido dėmesio kiekis.

2. JACHTOS NUOMA

Jausti tikrą laisvę ir prabangą nuomojant jachtą! Tai puiki galimybė aplankyti pačias nuošalesnes įlankas ir paplūdimius, arba tiesiog plaukti atviroje jūroje, maudytis, degintis saulėje ir netgi žvejoti. Jachtos priekyje galite surengti romantinį pasimatymą, mergvakarį, vakarėlį ar švęsti gimtadienį! Mūsų komanda padarys viską, kad jūsų nuoma vyktų be problemų ir liktų neįmiršta.

SEKITE MUS
SAUGUS INTERNETO UŽSAKYMAS
odeme
odeme