Gold Way Travel

EKSKURSIJOS SIDEJE


Atraskite geriausias išvykas iš Side, Turkija. Kainos ir detalės einamajam metui.

Išvykos iš Side, Turkija: Gaukite visą informaciją apie kainas ir veiklos detalės Side. Užsisakykite keliones iš Side mūsų svetainėje! Siūlome patogų transportą, įtrauktą į kelionės kainą, svečiams iš Gundogdu, Colakli, Evrenseki, Kumkoy, Side, Sorgun, Titreyengol, Kizilot, Kiziagac. Mokėjimas atliekamas grynaisiais autobuse, išankstinis mokėjimas nereikalingas. Mėgaukitės kelionėmis ir įdomiomis išvykomis be nereikalingo vargo!

Turinys

Istorinės ekskursijos

1. KAPPADOKIJA

Kelionė į Kappadokiją yra unikali galimybė susipažinti su vieno iš pačių paslaptingiausių Turkijos regionų grožiu ir paslaptimis. Matysite nuostabius mėnulio peizažus, susiformavusius iš vulkaninio tufo ir bazalto, taip pat aplankysite požeminius miestus ir vienuolynus, kuriuose krikščionys slėpėsi nuo persekiojimo. Göreme muziejuje susipažinsite su turtinga Kappadokijos istorija ir jos kultūros paveldu. O skrydžiai oro balionu virš stulbinančių peizažų tikrai taps vienu iš pačių ryškiausių atostogų įspūdžių. Leiskitės į nuostabią kelionę ir atraskite Kappadokijos pasaulį!

2. STAMBULAS

Atraskite Stambulą - didžiausią Turkijos megapolį, šalies kultūros sostinę ir tiesiog gražų miestą su labai įdomia ir turtinga istorija. Greitas vienos valandos skrydis iš Antalijos oro uosto jus nugabens į Stambulo oro uostą. Stambulas - tai miestas kontrastų. Jame susitinka Europa ir Azija, Juodoji jūra su Marmara jūra. Per pėsčiųjų pasivaikščiojimą susidursite su paminklais, muziejais, įvairiais pastatais, kurie buvo pastatyti skirtingais architektūros stiliais ir saugo daugiau nei tūkstantmečio istoriją. Apsilankykite tokiose lankytinose vietose kaip Topkapio rūmai, Mėlynoji mečetė, Aja Sofija mečetė ir Egipto turgus - antras didžiausias turgus po Grand bazar. Mėgaukitės vaizdinga pasivaikščiojimu laivu Bospore, grožėdamiesi nuostabiais buvusio Konstantinopolio vaizdais.

3. PAMUKKALE IR SALDA EŽERAS

Kvietiame jus į ekskursiją į unikalų gamtos kampelį Turkijos pietvakariuose - Pamukkale, arba "Medvilnės tvirtovė". Baltos terasos, arba travertinai, yra tikras stebuklas, kurį sukūrė gamta ir laikas. Aplankę šį rojaus kampelį, galėsite mėgautis nuostabiais panoraminiais vaizdais į meniškai iškaltas terasas, taip pat maudytis termaliniuose šaltiniuose. Be to, aplankysite senovinį Hierapolis miestą, mirusiųjų miestą, senovinį muziejų, šv. Filipo bažnyčią ir Salda ežerą su jo balta smėlio paplūdimiu, vadinamu "Turkų Maldyvais". Nepaleiskite galimybės pažinti stulbinantį Pamukkale pasaulį!

4. DEMRE, MYRA, KEKOVA

Leiskitės į nuostabią kelionę po senovinę Turkiją, kurioje gimė kai kurios iš didžiausių civilizacijų, valstybių ir imperijų, vykstant Demre-Myra-Kekova ekskursijai. Savo kelionėje aplankysite kadaise didžiausio Likijos miesto - Myra griuvėsius. Apsilankykite jo griuvėsiuose. Čia gerai išsilaikė senovinis teatras ir uolų kapai. Demre mieste yra šventovė, pastatyta atminti Šv. Mikalojui Stebinčiam, kuris buvo vaikų, vargšų ir jūreivių globėjas. Iš gido pasakojimo sužinosite daug įdomių dalykų apie Mikalojaus tarnystę. Aplankysite pačią šventovę, prisiliesite prie sarkofago, kuriame gulėjo relikvijos, ir pajausite šventos vietos stiprų gydomąjį jėgą. Po to vyksite jūros kelione į nuskendusį miestą Kekova saloje, dar žinomą kaip "Turkų Atlantida", ir mėgausitės Viduržemio jūros grynumu.

Pramoginės ekskursijos

1. HAMAMAS

Насладитесь традиционными спа-процедурами во время посещения хамам. Турецкая баня известна тем, что способствует долголетию и здоровью, а также позволяет заглянуть в древнюю историю, культуру и обычаи Турции. Для оптимального результата рекомендуется посетить хамам в первые дни отпуска. Это подготовит вашу кожу к принятию солнечных ванн и подарит вам ощущение свежести и отдыха после долгого перелета. Вы можете посетить хамам в любой день отпуска и провести пару часов, расслабляясь и восстанавливая силы. У Вас гарантированно надолго останутся положительные эмоции и хорошее самочувствие.

2. LEGENDŲ ŽEMĖ

Nardykite į pramogų ir nuotykių pasaulį teminiame parke "The Land of Legends" Turkijoje! Čia jus laukia didžiulis atrakcionų pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, akvaparkas su 30 vandens kalneliais, didžiulis akvariumas ir daug kitų dalykų. Patirkite adrenalino antplūdį "Hyper Coaster" ir "Typhoon Coaster", pasinėrkite į fantazijų pasaulį 5D kine ir vykite į vaikų miestelį su pasakiškais personažais. O visavertei poilsiui parke yra 5 žvaigždučių viešbutis, parduotuvės, restoranai ir kavinės. Aplankykite šį parką ir atsipūskite pasakiškų nuotykių ir pramogų pasaulyje!

3. AKVAPARKAS DOLU SU

Pramogų parkas "Dolu Su", įsikūręs Viduržemio jūros krante Kiriše, yra puiki vieta šeimos atostogoms. Nuo 2015 metų parkas siūlo daugiau nei 32 atrakcionus, įskaitant 17 suaugusiųjų ir 9 vaikų vandens kalnelius, bei baseiną su dirbtinėmis bangomis. "Dolu Su" parke yra atrakcionų visiems amžiams, tarp kurių populiariausi yra "Ciklopas", "Kamikaze" ir "Šuoliai". Be to, parke yra delfinariumas ir rusalkų teatras. Praleiskite neįtikėtiną dieną su šeima "Dolu Su Aqua" parke!

4. ANATOLIJOS UGNYS

Paskanaukit į regiono istoriją per unikalų Turkijos šokių kolektyvo "Fire of Anatolia" pasirodymą. Šis ansamblis, du kartus įrašytas į Gineso rekordų knygą, kviečia jus į nepaprastą šokių šou, kuriame kiekvienas pasirodymas - tai maža istorija, pasakojama per kūno kalbą. Sinchronizuoti judesiai, puikiai parinkta muzika ir kostiumai nepaliks jūsų abejingų. "Anatolia's Fire" pasakos jums apie regiono raidą, apie tautas, kurios gyveno šioje teritorijoje anksčiau, apie jų papročius ir legendas. Kviečiame jus paskęsti į nuostabią atmosferą ir sužinoti daugiau apie Turkijos kultūros paveldą!

5. DELFINŲ ŠOU

Laukiame jus Aksu delfinariume, kur galėsite prisijungti prie pagrindinių herojų - delfinų šeimos! Mūsų delfinų šou yra vienas populiariausių Antalijoje, kuriame galėsite mėgautis stebėdami treniruotojo ir jo auklėtinių suderintą ir harmoningą darbą, kaip uodegų artistai atlieka neįtikėtinas akrobatines figūras, šoka, dainuoja ir žaidžia. Taip pat galėsite artimiau susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais, padaryti atminimo nuotraukas ir netgi paplaukioti su delfinais! Pasirodymas prasideda 15:00 val. ir trunka maždaug valandą. Apsilankymas Aksu delfinariume Antalijoje praturtins jūsų atostogas Turkijoje teigiamomis emocijomis ir šviesiais prisiminimais.

6. PLAUČIOJIMAS SU DELFINAIS

Plaučiojimas su delfinais - tai ne tik pramoga, tai daugelio vaikų ir suaugusiųjų svajonė. Ir šią svajonę čia, Turkijoje, galima lengvai įgyvendinti. Be to, plaučiojimas su delfinais gali tapti puikiu dovanu ar netikėtu siurprizu artimam žmogui, o neįprasti pojūčiai ir ryškūs prisiminimai garantuotai išliks atmintyje visam gyvenimui.

7. AKVARIUMAS

Apsilankykite Antalijos akvariume - viename didžiausių akvariumų Europoje. Čia galėsite pamatyti įvairiausių jūrų gyventojų, įskaitant ryklius, skatus, murenas ir tropinių žuvų. Tai ypač įdomu šeimoms su vaikais. Praeikite per ilgiausią pasaulyje akvariumo tunelį, kurio stiklinis lubų danga ir 180 laipsnių apžvalga. Tunelio ilgis yra 131 metras. Tai nepakartojama patirtis visiems, kurie mėgsta jūros gylis.

8. PARAGLAIDINGAS

Paraglaidingo ekskursija Alanijoje pripildys jūsų atostogas Turkijoje neįprastais įspūdžiais! Patirkite adrenalino sprogimą kraujyje, nuostabius panoraminius vaizdus į pakrantę, kalnas ir istorines lankytinas vietas, skrendant virš miesto, lyg paukštis. Prieš skrydį jums bus suteikta saugumo technikos instrukcija, o po to bus suteikta visa reikalinga įranga ir apsauginė įranga. Visas skrydis, trunkantis 15-30 minučių, vyksta kartu su patyrusiu instruktoriumi, kuris valdo paraplenerį ir tuo pačiu metu filmuoja ir fotografuoja. Po nusileidimo į Kleopatros paplūdimį, galėsite peržiūrėti visą medžiagą ir, jei norite, ją įsigyti.

 Jūros ekskursijos

1. ŽALIASIS KANJONAS

Praleiskite nuostabią dieną jachtoje Žaliajame kanjone ir mėgaukitės Turkijos gamtos grožiu, kurį sukūrė gamta ir žmogus kartu. Tai yra didžiulis gėlavandenė rezervuaras, sukurtas statant hidroelektrinę 1984 metais. Čia galėsite mėgautis nuostabiais peizažais, šviežumo aromatu, maudynėmis šaltame vandenyje ir net žvejyba. Žaliasis kanjonas puikiai tinka šeimyniniam poilsio, ir tai yra puiki alternatyva paplūdimio atostogoms. Keliaukite į neįtikėtiną jachtos kelionę po Žaliąjį kanjoną ir mėgaukitės ryškiais įspūdžiais kartu su mumis.

2. SULUADA

Vykdami į neįprastą nuotykį, atraskite Suluados salos grožį! Šis sala, taip pat žinoma kaip "Turkijos Maldyvai Adrasan", yra unikali vieta turistams. Ji siūlo daugybę olos, urvų ir baltų smėlio paplūdimių, kuriuos galima pasiekti tik jachta. Suluada taip pat garsėja kristaliai skaidriu vandeniu ir šaltiniu su saldžiu vandeniu, turinčiu gydomųjų savybių. Sala yra saugoma rezervata dėl jūrų vėžlių Caretta-Caretta, kurios įtrauktos į Raudonąją knygą.

3. JAHTŲ TURAS Į DELFINŲ SALĄ

Įsigykite jahtų turą į Delfinų salą iš Side ir leiskitės į tikrą jūrinį nuotykį. Pirmoji sustojimo vieta - Manavgat upė, kur galėsite pasiplaukioti šaltoje upės vandenyje ir šiltame jūros vandenyje. Tada mėgausitės pietumis jachtoje, kurie apima nacionalinius patiekalus, tokius kaip forelė ar vištiena, makaronai, salotos ir duona. Po to vyksite į Delfinų salą, kur galėsite pasiplaukioti švariausio jūros vandenyje ir, jei pasiseks, pamatysite delfinus ir jūrų vėžlius. Po to aplankysite jaukią Karaburun įlanką, supamą stačiakampiais uolienos blokais, kur galėsite padaryti gražias ir ryškias nuotraukas. Visą ekskursiją profesionalūs animatoriai organizuos įdomią pramoginę programą.

4. NARDYMAS

Imkitės įdomaus nardymo pasaulio Side! Galėsite tyrinėti jūros dugną, matyti jūros gyventojų gyvenimą, bet ir aplankyti antrąjį pagal dydį pasaulyje po vandeniu esantį muziejų! Eksponuojama daugiau nei 100 eksponatų, skirtų reikšmingiems istoriniams ir kultūriniams Turkijos įvykiams. Svarbu paminėti, kad visos skulptūros ir paminklai, įrengti dugne, nekenkia jūros aplinkai. Nepriklausomai nuo jūsų patirties lygio, kiekvienas norintis gali išmėginti nardymą Side. Profesionalūs instruktoriai rūpinsis jūsų saugumu ir visą laiką, kol būsite po vandeniu, jus lydės.

5. JACHTŲ TURAS MANAVGATO UPE

Kviečiame jus į nuostabų jachtų turą Manavgato upe! Elegantiškoje ir patogioje jachtoje galėsite mėgautis nuostabiais peizažais, stebėti pelikanus ir žiūrėti į skaidrų upės vandenį, kuriame plaukioja vėžiai. Ten, kur upė susilieja su jūra, sustosime 45 minutėms, kad galėtumėte pasigrožėti, pasimaudyti ir mėgautis šiltu sroviu. Kol poilsiausite, jachtoje bus ruošiamas pietūs. Po pietų išvyksite į pasivažinėjimą jūra, mėgausitės gražiu krantu ir grįšite atgal į uostą. Ekskursijos metu jums taip pat bus suteikta laisvo laiko aplankyti Manavgato vietinę turgavietę. Turguje rasite viską: nuo juvelyrinių dirbinių iki rankų darbo suvenyrų, nacionalinių saldainių, šviežių prieskonių, vaisių ir daržovių. Prisijunkite prie mūsų šiame unikaliame ture!

6. JAHTŲ TURAS Į VEŽLIO ĮLANKĄ

Vykitės į intriguojantį jūrų turą į Vežlio įlanką Side, kur pamatysite senovės Apolono šventyklos griuvėsius ir susipažinsite su iškilmingais jūros vežliais. Galėsite pasiplaukioti unikalaus kur susitinka šalta upės vanduo ir šiltas jūros vanduo vietoje, pamatysite Apolono šventyklos griuvėsius ir mėgausitės Vežlio įlankos grožiu, kur jūra yra rami ir turkio spalvos vanduo yra kristalai švarus. Profesionalūs animatoriai visą turą organizuos įdomią programą, siūlydami žaidimus, konkursus ir užduotis. Kelionė jachta į Vežlio įlanką - tai galimybė praleisti neįprastą laiką su draugais ar šeima, mėgaujantis gamtos grožiu ir istorinio paveldo.

7. STARCRAFT

Tyrinėkite nuostabų Alanyjos pakrantę balta trijų denų jahta "Starcraft", kuri laikoma didžiausia visame Antalijos pakrantėje. Jahtos viršutinis denynas įrengtas patogiais šezlongais saulės vonioms. Vidurinėje dalyje yra erdvus šokių aikštelė. Poilsio zonos ir baras yra apatinėje dalyje. Per jūrinę pasivaikščiojimą aplankysite senąją laivų statykla Tersane, legendinį Kleopatros paplūdimį ir olose: fosforinė, meilės ir piratų. Sustojimų metu turėsite galimybę pasiplaukioti atvirame jūroje ir padaryti efektingas nuotraukas prie visų šių lankytinų vietų. Mėgaukitės nuostabiu Viduržemio jūra pasivaikščiojant jahta "Starcraft".

Raftingas - safari - kanjonai

1. TAZI KANJONAS

Prisijunkite prie mūsų kelionės į Tazi kanjoną ir mėgaukitės nepaprasta Turkijos peizažų grožiu. Tazi kanjonas yra Kepriulių nacionalinio parko dalis, jis tapo prieinamas lankytojams nuo 2017 metų. Tazi kanjonas taip pat žinomas kaip "Išminties slėnis" - tai ramus, nuošalus kampelis, toli nuo miesto šurmulio. Jums atsivers nuostabus vaizdas į statmenas uolas, kurių aukštis siekia nuo 200 iki 400 metrų, į aplinkinius juos smaragdines lapuočių ir spygliuočių miškų kompleksus, į žemėje tekančią vingiuotą Kepriulių upę. Ši ekskursija puikiai tinka tiek tiems, kurie nori ramiai atsipalaiduoti, tiek tiems, kurie ieško nuotykių.

2. SAPADERĖS KANJONAS

Kvietiame jus patirti nuostabią kelionę po Sapadėrės kanjoną Taurijos kalnuose! Tai puiki atoki vieta tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos grožiu. Jūs pateksite į harmonijos ir ramybės atmosferą, apsupti aukštų uolų, apaugusių pusynais, ir krioklių, kurie sukuria įspūdingus peizažus. Pėsčiųjų kelionė kanjonu užtruks tik kelias valandas, tačiau paliks neišdildomus įspūdžius visam gyvenimui. Dėl jūsų patogumo siūlome prisijungti prie mūsų ekskursijų grupės, kuri organizuos jūsų kelionę iš viešbučio ir atgal, bei skanus turkiškas pietus. Nepaleiskite progos atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio ir mėgautis Sapadėrės kanjono grožiu su mumis!

3. RAFTINGAS

Išbandykite įdomų ir saugų nuotykį raftingu Koprülü kanjone. Šis kanjonas yra 90 km nuo Antalijos ir pasižymi nuostabiais gamtos peizažais. Raftingo maršrutas tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems raftinguose, turi 2-ąjį ir 3-ąjį sudėtingumo lygį, o bendra trukmė vandenyje yra 2 valandos. Nepaleiskite progos mėgautis Koprülü kanjono grožiu ir išbandyti savo jėgas raftingu!

4. DŽIP SAFARIS

Prisijunkite prie džip safari Side ir leiskitės į neįtikėtiną kelionę po nuostabius Taurijos kalnus. Ekskursijos metu aplankysite senovinę turkišką mečetę, romėnų akveduką, taip pat tikrą turkišką kaimą, kad susipažintumėte su vietos kultūros tradicijomis. Be to, galėsite stebėti gyvūnus kalnų zoologijos sode ir maudytis kristaliniškai švariame Žaliojo ežero vandenyje. Nepaleiskite progos gauti daugybę naujų įspūdžių visai šeimai!

5. KVADRO SAFARIS

Vykti su mumis tobulinti jūsų ekstremalios vairavimo įgūdžius nevienodame reljefe per Kvadro safari ekskursiją. Šis turas - unikalus aktyvios atostogos derinys, kurio metu jūs, be abejo, gausite adrenalino dozę ir grožitės nuostabiais, gražiais peizažais. Jūsų laukia gana sudėtingas ir įvairus maršrutas, kuris eina per kalnų takus ir slėnius ir yra apie 20 km ilgio. Maršrutas taip pat numato sustojimus, kad galėtumėte mėgautis vaizdais ir padaryti gražias nuotraukas, primenančias jūsų neįprastą kelionę.

6. BAGIO SAFARIS

Patirkite aštrius pojūčius varžybose bekelėje su mūsų safari tūru bagiais. Bagiai - lengvi automobiliai su dideliu pravažumu ir stabilumu. Šiame ture laukia gražūs gamtos vaizdai, linksmybės ir šiek tiek ekstremalumo. Čia nereikia vairavimo patirties ir vairuotojo pažymėjimo. Jūs būsite pasiruošę varžyboms po to, kai klausysitės įvadinio instruktažo ir baigsite greitąjį mokymą su instruktoriumi. Bagių turas idealiai tinka tiems, kurie nebijo užsiteršti, kuriems nesvarbu purvas ir dulkes. Maršrutas eina per nevienodą reljefą ir numato kelias foto pertraukas pačiose gražiausiose vietose.

7. KOMBINUOTI TURAI

Tiems, kurie ieško aktyvių ir adrenaliną keldžiančių atostogų, mes siūlome kombinuotus turus: "Raftingas + kvadro safari", "raftingas + bagis", taip pat "Raftingas + Tazy kanjonas". Šie turai siūlo įvairius aktyvios atostogos būdus, derindami vandens sportą ir vairavimą bekelėje. Jie patenkina platų turistų interesus spektrą ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta dinamiškas atostogas.

8. ARKLIŲ GALA

Patirkite malonumą važiuodami arklių galu per nuostabias miško ir kalnų takelius arba šalia nuostabios Turkijos pakrantės su mūsų kompanija! Arklių jodinėjimas - puiki galimybė pasitraukti nuo miesto šurmulio, mėgautis gamtos grožiu ir praleisti laiką su vienu iš protingiausių ir kilmingiausių gyvūnų planetoje. Arklių galavimas teigiamai veikia žmogaus sveikatą ir yra efektyvus psichologinės ir fizinės reabilitacijos metodas. Net ramiai važiuojant žingsniu dirba 90% jūsų kūno raumenų. Prisijunkite prie mūsų arklių jodinėjimo, kad atsikratytumėte depresijos, apatijos ar tiesiog blogos nuotaikos.

Peržiūros ekskursijos

1. ANTALIJOS TŪRAS

Prisijunkite prie mūsų ekskursijos po Antaliją ir mėgaukitės diena, pilna įspūdžių. Aplankykite Düden krioklį (Apatinį), kur krištant vandeniui susidaro kerinčio grožio vaizdas. Naudokitės kabinine keltuve į Tünektepe kalną ir mėgaukitės nuostabiais vaizdais į miestą ir Viduržemio jūrą. Skanaudami skaniu pietūs susipažinkite su Antalijos Kaleiči (Senamiestis) su siauromis gatvelėmis, istoriniais pastatais ir gyvu atmosfera.

2. ALTINBEŠIK OLA IR ORMANA KAIMAS

Siūlome jums įdomią ekskursiją, kurios metu aplankysite nuostabią Altinbešik olą ir jos ežerą, laikomą vienu didžiausių olose esančių ežerų pasaulyje. Turas prasidės nuo apžvalgos aikštelės, kur galėsite mėgautis panoraminiu vaizdu į Žaliąjį kanjoną. Toliau laukia kelionė į Ormana kaimą, kur sužinosite apie turkišką kultūrą ir istoriją bei aplankysite seną osmanų mečetę. Paskutinė sustojimo vieta bus Altinbešik oloje, kur aplankysite horizontalią trijų aukštų olą, plaukiosite gumine valtimi per ežerą ir stebėsite stalaktitus, stalagmitus bei natūralius arkos formavimus. Olos vanduo yra ledinis, o oro temperatūra visada yra 16 laipsnių Celsijaus, nepriklauso nuo metų laiko. Kviečiame jus į šią nuostabią ekskursiją!

3. PAŽINIMO EKSKURSIJA PO ALANIJĄ IŠ SIDE

Prisijunkite prie mūsų nuostabaus turo į Alaniją iš Side ir atraskite šio nuostabaus miesto turtingą istoriją ir gamtos stebuklus. Mėgaukitės valandos trukmės jachta, praeinančia pro svarbias istorines lankytinas vietas pakrantėje, tokias kaip senoji Tersanės laivų statykla, Raudonasis bokštas ir viduramžių tvirtovė. Tada pakilsime į stebėjimo aikštelę, esančią ant kalvos, kad galėtumėte visiškai mėgautis panoraminiu miesto vaizdu. Aplankykite Damlatas olos ir garsiąją Kleopatros paplūdimį, mėgaukitės laisvalaikiu Alanijoje (1-1,5 valandos) ir skaniu pietų valgiu restorane, esančiame prie Dimčay upės. Užbaikite mūsų turą aplankydami Alanijos bananų sodus. Nepaleiskite progos atrasti Alaniją!

4. PAŽINIMO EKSKURSIJA PO SIDE

Kvietiame jus į pažinimo turą po Side, kurios metu susipažinsite su miesto gamtos ir istorinėmis lankytinomis vietomis. Neįprasta turo forma – kabrioletų autobusai, kurie užtikrina 180˚ apžvalgą. Dėl šios priežasties jokia įdomi vieta nenusprūs nuo jūsų akiratės: tvirtovės sienos, didingas akvedukas, Kuliye mečetė ir Manavgat krioklys – regiono vizitinė kortelė. Po pažinimo turo – kelionė jachta po žavingą Žaliojo ežero, kuris yra didžiausia dirbtinė rezervuara Turkijoje, esančią kalnuose, tankiai apaugusiose miško lopšyje.

Individualios ekskursijos

1. INDIVIDUALIOS EKSKURSIJOS

Individualios ekskursijos - tai programos, kurias mūsų profesionalus gidas sukuria atsižvelgdamas į visus Jūsų pageidavimus. Galite patys keliauti, su savo šeima ar draugų grupe į bet kokį lankytiną objektą ar norimą vietą patogiu Jums laiku. Individualūs turai - tai didžiausias komfortas, laisvo laiko ir gido dėmesio kiekis.

2. JACHTOS NUOMA

Jausti tikrą laisvę ir prabangą nuomojant jachtą! Tai puiki galimybė aplankyti pačias nuošalesnes įlankas ir paplūdimius, arba tiesiog plaukti atviroje jūroje, maudytis, degintis saulėje ir netgi žvejoti. Jachtos priekyje galite surengti romantinį pasimatymą, mergvakarį, vakarėlį ar švęsti gimtadienį! Mūsų komanda padarys viską, kad jūsų nuoma vyktų be problemų ir liktų neįmiršta.

SEKITE MUS
SAUGUS INTERNETO UŽSAKYMAS
odeme
odeme